Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2023 | Aktuality

XXVIII. TipCars Pražský Rallysprint opět uzavře sezónu
20.10.2023

První prosincová sobota bude také i vyhrazena TipCars Pražskému Rallysprintu, který má letos na pořadu už své 28. pokračování. Můžeme se tak znovu těšit na onu speciální předvánoční atmosféru, která pravidelně tomuto sportovnímu podniku dodává na atraktivitě. Do uzávěrky přihlášek v tuto chvíli ještě zbývá několik týdnů, a tak je zatím předčasné byť jen naznačovat, které týmy projevily o účast zájem. Ze startovních listin minulých ročníků je ale zřejmé, že konkurence bude opět početná a velmi kvalitní. Stačí připomenout, že před rokem obsadily kompletní stupně vítězů posádky s vozy WRC, nebo také to, že vzácným hostem loňského jarního klání byl současný světový šampión Kalle Rovanperä.
?Co se týče tratě, sázíme na osvědčený formát,? říká ředitel soutěže Petr Mihule a doplňuje: ?Nejvíc průjezdů soutěžních aut si tak opět užijí diváci v okolí strahovských stadiónů, ještě předtím ale závodníci budou muset absolvovat dva průjezdy klasickou rychlostní zkouškou. Tou bude tentokrát trať, na které kdysi náš rallysprint začínal, pojede se tedy náročná rychlostní zkouška Cementárna v údolí mezi Řeporyjemi a Radotínem. Věřím, že tam nebo zejména potom na Strahov opět fanoušci rallysportu najdou cestu. Pro jistotu ale už teď připomeneme termín, který si závodníci i diváci zapíší do svých diářů ? XXVIII. TipCars Pražský Rallysprint proběhne v sobotu 2. prosince 2023.?

Zobrazit ostatní aktuality ?

Chcete si prohlédnout archivní aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint