Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Aktuality

Jarní TipCars Pražský Rallysprint klepe na dveře
11.03.2022

Každoročně se v tomto období v mnoha médiích objevuje otřepaná (ale příznivá) fráze hláška ´jaro klepe na dveře´. Při pohledu z okna je jasné, že ani letos tomu nebude jinak, pro fanoušky rallysportu však tentokrát nové roční období začne s příjemným bonusem. Hned o prvním jarním víkendu se totiž uskuteční již 26. ročník TipCars Pražského Rallysprintu. Tato divácky velmi oblíbená akce bude předzvěstí letošní soutěžácké sezóny, která by (po dvou letech plných mnoha omezení) snad mohla být zase plnohodnotnou. Na stránkách www.prazskyrallysprint.cz již mohou závodníci najít i tzv. zvláštní ustanovení pro tento podnik, a jak je vidět z přibývajících přihlášek, ti nejpozornější z nich už tuto možnost využili.
?Situace ve světě sice opět není jednoduchá, věřím ale, že si závodníci i diváci k nám najdou cestu a užijí si příjemný den plný radosti a adrenalinu. Meteorologové zatím dokonce slibují, že by tratě mohlo ohřívat i jarní sluníčko, což je na TipCars Pražském Rallysprintu věc nevídaná, toho si při tradičním předvánočním termínu užívat nemůžeme,? usmívá se ředitel soutěže Petr Mihule. My ještě dodejme, že harmonogram soutěže se oproti původně plánovanému prosincovému termínu nikterak nezměnil, závodit se tedy bude v sobotu 26. března nejprve dopoledne kolem Trněného Újezdu a radotínské cementárny, před polednem se závodní týmy přesunou na Strahov, kde klání i tentokrát vyvrcholí.

Zobrazit ostatní aktuality ?

Chcete si prohlédnout archivní aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint